Fastlane je plně regulovatelný protiproud pro každý bazén

Fastlane je protiproud, které se může namontovat do jakéhokoli zahradního bazénu, nově stavěného nebo již existujícího bez ohledu na tvar nebo velikost, a proměnit ho tak na Endless Pool. Zařízení Fastlane se ovládá dálkově, je zde možné plynule měnit rychlost až v padesáti stupních. Systém se jednoduše ovládá a používá, bez ohledu na váš věk nebo plavecké schopnosti, ať už jste začátečník nebo olympijský závodník. Fastlane není určen jen pro plavání, ale i na aquaerobik, běhání ve vodě, rehabilitaci, terapii nebo pro rodinnou zábavu. Každého baví hrát si v proudu! Společnost Endless Pool nabízí dva různé modely proudu Fastlane – Deck Mount Fastlane a Wall Mount Fastlane. Oba modely jsou dostupné ve dvou barevných provedeních modré a stříbrné. Rozdíl spočívá pouze ve způsobu připevnění k bazénu. 

Model Deck Mount Fastlane je ideální pro již existující nadzemní nebo zapuštěné bazény a připevňuje se na obvodovou bazénovou terasu. Zařízení je spuštěné do vody, zatímco je připevněné k bazénové terase nerezovými vruty, podobně jako například bazénový žebřík. Protiproud je poháněn hydraulickým motorem. Hadice vedou kapalinu k pohonu protiproudu a pak zpět k hlavnímu pohonu bazénu umístěného vedle ostatního vybavení. Bazén je tím bezpečný, jelikož veškerá elektroinstalace je vedena mimo vodu.

Model Wall Mount Fastlane je nejlepší pro nové konstrukce (torkret, beton, vinyl nebo skelné vlákno) nebo pro bazény, u nichž plánujete větší rekonstrukci, protože se připevňuje přímo na držák, který je zapuštěný ve stěně bazénu. Hydraulické hadice jsou vedeny mimo vodu ve stěně bazénu a pod bazénovou terasou k pohonné jednotce umístěné vedle dalšího bazénového vybavení. Protože  Wall Mount Fastlane není připevněn k bazénové terase, je možné ho namontovat s automatickým krytem pod terasou bez jejího narušení. Wall Mount Fastlane se většinou instaluje specialistou na stavbu bazénů v průběhu stavění nebo rekonstrukce bazénu.  

Fastlane

Fastlane

Fastlane

Fastlane

 

Poptávkový formulář

  Souhlas s poskytnutím osobních údajů

Plavání je téměř ideální forma pohybu. Zapojuje všechny skupiny svalů opakovaně a rytmicky, zvětšuje sílu a vytrvalost bez únavy a vyčerpání. Plavání posiluje vaše srdce, zlepšuje krevní oběh a tvaruje svaly.“  Dr. David Bachman, deník Los Angeles Times